Polityka prywatności

Wszystkim odwiedzającym serwis internetowy firmy IQ PL Sp z o.o. zapewniamy anonimowość. Wszelkie informacje zebrane przez naszą firmę w postaci logów systemowych (np. nr IP), a wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, wykorzystywane są wyłącznie do celów statystycznych i administracyjnych i w żaden sposób nie są upowszechniane, ani udostępniane osobom trzecim.

Użytkownicy serwisu, w pewnych jego częściach (np. newsletter, formularze zamówień) proszeni są o podanie informacji teleadresowych. Informacje takie wykorzystywane są jedynie do komunikacji między firmą IQ PL a jej klientami i nie są w żaden sposób upowszechniane ani udostępniane osobom trzecim.

Wszelkie dane związane z rozliczeniami fiskalnymi między firmą IQ PL i jej klientami przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Firma IQ PL dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność wszelkich informacji dotyczących jej klientów.

1
GB
dla Początkujących
5
GB
dla Zaawansowanych
20
GB
dla Wymagających
50
GB
dla Ekspertów
IQ PL właściciel marki PROSTE.PL rozpoczyna konsolidację usług w celu usprawnienia obsługi i zwiększenia atrakcyjności oferty.
Oferta dla nowych zamówień: https://www.iq.pl